• Tocator crengi si tulpini;
• Baterie 12 V, 4 Ah;
• Manual de instructiuni;
• Cutie de transport.
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
| Capacitate cilindrica | 420 CC |
| Tensiune acumulator | 12 V |
| Sistem aprindere | La sfoara |
| Capacitate rezervor | 6 L |
| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
| Capacitate cilindrica | 420 CC |
| Tensiune acumulator | 12 V |
| Sistem aprindere | La sfoara |
| Capacitate rezervor | 6 L |
| Capacitate rezervor ulei | 1.1 L |
| Combustibil | Benzina fara plumb |
| Consum carburant | 4 l/h |
| Dimensiuni | 83x49x14 cm |
| Greutata bruta | 110 kg |
| Greutate neta | 100 kg |
| Putere CP | 15 CP |
| Tip motor | 4 timpi, monocilindru, OHV racit cu aer |
| Tip produs | Tocator crengi pe benzina |
| Turatie motor rpm | 3600 rpm |
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns