Tocator de crengi si resturi vegetale, 2800W, 45mm diametru maxim de taiere, container 50L
Tocator de crengi si resturi vegetale, 2800W, 45mm diametru maxim de taiere, container 50L
Cod produs:
| Clasa de etanseitate | IPX4 |
| Capacitate cuva | 50 l |
| Clasa izolatie | II |
| Culoare | Alb, albastru |
| Frecventa | 50 |
PRP: 1113.00 Lei
694.99 Lei
In stoc
Livrare estimata:
Joi, 2 Apr. - Vineri, 3 Apr.
Descriere
Specificatii
| Brand | Detoolz |
|---|---|
| Clasa de etanseitate | IPX4 |
| Capacitate cuva | 50 l |
| Clasa izolatie | II |
| Culoare | Alb, albastru |
| Frecventa | 50 |
| Greutate neta | 14 kg |
| Material | Metal si material plastic |
| Putere KW W | 2800 W |
| Tensiune | 220 ÷ 240 V |
| Tip produs | Tocator crengi electric |
| Tip transmisie | Curea |
| Viteza de rotatie | 4000 rpm |
Intrebari si raspunsuri
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns
