Sisal cu 2 jucarii, o mingiuta cu elastic si un soricel cu arc
Culoare: Bej
Dimensiuni:
40 x 30 cm baza
50 cm inaltime
7 cm diametru stalp
Trixie Ansamblu Scratch Me 50 cm
Cod produs:
| Tip produs | ansamblu joaca |
| Inaltime | 50 cm |
| Pentru | Pisici |
| Talie | Mare/ Medie/ Mica |
| Culori | bej |
Descriere
Specificatii
| Brand | Trixie |
|---|---|
| Tip produs | ansamblu joaca |
| Inaltime | 50 cm |
| Pentru | Pisici |
| Talie | Mare/ Medie/ Mica |
| Culori | bej |
| Caracteristici | interactiva |
| Inaltime | 50 cm |
| Continut pachet | 1 ansamblu de joaca |
Intrebari si raspunsuri
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns
