Sisal cu casuta si baza invelite in plus
Special pentru puii de pisica
Dimensiuni:
Baza: 31 x 31 cm
Inaltime: 61 cm
Diametru stalp: 7 cm
Culori: Bej
Trixie Ansamblu Zamora 31x31x 61H/cm Bej
Cod produs:
| Tip produs | ansamblu joaca |
| Inaltime | 61 cm |
| Pentru | Pisici |
| Talie | Mare/ Medie/ Mica |
| Culori | bej |
Descriere
Specificatii
| Brand | Trixie |
|---|---|
| Tip produs | ansamblu joaca |
| Inaltime | 61 cm |
| Pentru | Pisici |
| Talie | Mare/ Medie/ Mica |
| Culori | bej |
| Caracteristici | interactiva |
| Inaltime | 61 cm |
| Continut pachet | 1 ansamblu de joaca |
Intrebari si raspunsuri
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns
