Carton de zgariat cu cu 2 mingi de jucarie (plastic)
Potrivit pentru ca pisicile sa isi manifeste instictele de a zgaria si de a-si ascuti ghearele.
Dimensiuni: 38x5x30 cm.
Culoare: Multicolor
| Lungime | 38 cm |
| Tip produs | ansamblu joaca |
| Inaltime | 5 cm |
| Pentru | Pisici |
| Latime | 30 cm |
Carton de zgariat cu cu 2 mingi de jucarie (plastic)
Potrivit pentru ca pisicile sa isi manifeste instictele de a zgaria si de a-si ascuti ghearele.
Dimensiuni: 38x5x30 cm.
Culoare: Multicolor
| Brand | Trixie |
|---|---|
| Lungime | 38 cm |
| Tip produs | ansamblu joaca |
| Inaltime | 5 cm |
| Pentru | Pisici |
| Latime | 30 cm |
| Talie | Mare/ Medie/ Mica |
| Culori | multicolor |
| Material | Carton |
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns