Sisal pentru pisici cu jucarie pe arc.
Baza din cauciuc antialunecare.
Elemente invelite in plus.
Culoare: Maro.
Dimensiuni: 70x45 cm.
| Lungime | 70 cm |
| Tip produs | jucarie |
| Pentru | Pisici |
| Latime | 45 cm |
| Talie | Mare/ Medie/ Mica |
Sisal pentru pisici cu jucarie pe arc.
Baza din cauciuc antialunecare.
Elemente invelite in plus.
Culoare: Maro.
Dimensiuni: 70x45 cm.
| Brand | Trixie |
|---|---|
| Lungime | 70 cm |
| Tip produs | jucarie |
| Pentru | Pisici |
| Latime | 45 cm |
| Talie | Mare/ Medie/ Mica |
| Culori | maro |
| Material | sisal |
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns