Patura confectionata din fleece moale.
Protejeaza mobilierul de murdaria si parul animalelor de companie.
Dimensiuni: 75 × 50 cm
Culoare: alb/bej
Trixie Patura Fleece 75 x 50cm Bej, Cu Labute
Cod produs:
| Varsta | Toate varstele |
| Model | imprimeu |
| Lungime | 75 cm |
| Pentru | caini si pisici |
| Tip produs | patura |
Descriere
Specificatii
| Brand | Trixie |
|---|---|
| Varsta | Toate varstele |
| Model | imprimeu |
| Lungime | 75 cm |
| Pentru | caini si pisici |
| Tip produs | patura |
| Forma | Dreptunghi |
| Dimensiuni | 75 x 50 cm |
| Talie | Mica |
| Culori | bej |
| Proprietati material | usor de curatat |
| Material | plus |
Intrebari si raspunsuri
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns
