- Material: sisal/lemn.
- pentru agatat.
- Dimensiuni: 21x56 cm
Placa De Zgariat Cu Sisal, Forma Pisica, 21 x 56 cm, Natural/Bej, 43161
Cod produs:
| Lungime | 56 cm |
| Tip produs | ansamblu joaca |
| Pentru | Pisici |
| Latime | 21 cm |
| Talie | Mare/ Medie/ Mica |
Descriere
Specificatii
| Brand | Trixie |
|---|---|
| Lungime | 56 cm |
| Tip produs | ansamblu joaca |
| Pentru | Pisici |
| Latime | 21 cm |
| Talie | Mare/ Medie/ Mica |
| Culori | bej |
| Material | Lemn |
Intrebari si raspunsuri
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns
