Sisal ondulat captusit cu plus.
Permite pisicii sa isi ascuta ghearele de fiecare data cand simte nevoia.
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | ansamblu joaca |
| Inaltime | 18 cm |
| Pentru | Pisici |
| Latime | 29 cm |
Sisal ondulat captusit cu plus.
Permite pisicii sa isi ascuta ghearele de fiecare data cand simte nevoia.
| Brand | Trixie |
|---|---|
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | ansamblu joaca |
| Inaltime | 18 cm |
| Pentru | Pisici |
| Latime | 29 cm |
| Culori | maro |
| Inaltime | 18 cm |
| Material | sisal + plus |
| Continut pachet | 1 ansamblu de joaca |
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns