Tunel pentru joaca din plus Lungime: 60 cm Diametru: 22 cm
Trixie Tunel De Joaca Pentru Pisici, Plus, 22x60 cm, Bej, 42981
Cod produs:
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Jucarii |
| Pentru | Pisici |
| Talie | Mare/ Medie/ Mica |
| Imprimeu | simplu |
Descriere
Specificatii
| Brand | Trixie |
|---|---|
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Jucarii |
| Pentru | Pisici |
| Talie | Mare/ Medie/ Mica |
| Imprimeu | simplu |
| Culori | bej |
| Inaltime | 22 cm |
| Material | Textil |
Intrebari si raspunsuri
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns