Zgarda ajustabila potrivita pentru caini.
Masuratori: 15-25 cm/10 mm
Circumferinta gatului: 15-25 cm
Culoare: negru
| Varsta | Adult |
| Model | ajustabil |
| Lungime | 25 cm |
| Latime | 1 cm |
| Tip produs | Zgarda |
Zgarda ajustabila potrivita pentru caini.
Masuratori: 15-25 cm/10 mm
Circumferinta gatului: 15-25 cm
Culoare: negru
| Varsta | Adult |
|---|---|
| Model | ajustabil |
| Lungime | 25 cm |
| Latime | 1 cm |
| Brand | Trixie |
| Tip produs | Zgarda |
| Culori | negru |
| Utilizat pentru | exterior |
| Pentru | Caini |
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns