Troliu electric (macara) 500kg 800W fir 4mm
Cod produs:
| Clasa de etanseitate | IP54 |
| Clasa de protectie | B |
| Clasa izolatie | B |
| Dimensiuni | 37.5x14x23 cm |
| Frecventa | 50 Hz |
PRP: 686.21 Lei
588.99 Lei
In stoc
Livrare estimata:
Luni, 6 Apr. - Marti, 7 Apr.
Descriere
Troliu electric (macara) 500kg, 800W, fir 4mm, Detoolz DZ-C263 este destinat ridicarii obiectelor cu greutate mare fiind utilizat pe scara larga in diverse domenii: pentru construirea si renovarea locuintelor, cat si pentru serviceurile mecanice.
Caracteristici troliu electric (macara) 500kg, 800W, fir 4mm, Detoolz DZ-C263
• Troliul electric DZ-C263 are o putere de 800W, o capacitate de ridicare de 250 kg (linie simpla) si o capacitate de ridicare de 500 kg (linie dubla);
• Troliul electric DZ-C263 are o inaltime de ridicare de 6 m - 500 kg / 12 m - 250 kg;
• Troliul electric DZ-C263 are diametrul firului de 4 mm si o viteza de ridicare de 4 m / minut - 500 kg / 8 m - 250 kg;
Continut colet:
• Troliu electric;
• Manual de instructiuni;
• Cutie de transport.
*Suportul DZ-C264 se achizitioneaza separat.
*Bara verticala suport (Suportul DZ-C264 ) este cu titlu de prezentare si nu este inclusa in colet.
Specificatii
| Brand | Detoolz |
|---|---|
| Clasa de etanseitate | IP54 |
| Clasa de protectie | B |
| Clasa izolatie | B |
| Dimensiuni | 37.5x14x23 cm |
| Frecventa | 50 Hz |
| Greutate bruta | 16.5 kg |
| Greutate neta | 16 kg |
| Material | Otel |
| Nivelul presiunii acustice LpA | 70dB |
| Numar bucati bax | 2 buc |
| Putere KW W | 800 W |
| Sarcina | 500 kg/6 m; 250 kg/12 m |
| Tensiune | 220-230 V |
| Tip produs | Troliu electric (macara) |
| Viteza de ridicare | 4 m/min - 500 kg; 8 m/min - 250 kg |
Intrebari si raspunsuri
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns
