Tun de caldura pe gaz GPL 220-240V 50Hz 30KW
Cod produs:
| Tip motor | YXG-30/50M (IP44) |
| Combustibil | GPL |
| Consum carburant | 2.18 l/h |
| Clasa de protectie | IP24 |
| Dimensiuni | 450x270x400 mm |
Descriere
Tunul de caldura pe gaz GPL, putere 30KW, debit de aer 870 m3/h, consum combustibil 2.18 L/h, alimentare 220-240V, frecventa 50Hz, Detoolz DZ-EI109 se utilizeaza pentru santiere de constructii, cladiri de utilitati, ferme, evenimente sportive, hambare si fabrici.
Tunul de caldura pe gaz pe gaz GPL, 220-240V, 50Hz, 30KW, Detoolz DZ-EI109 are urmatoarele caracteristici:
• Construit din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, usoare si rezistente pentru o durata de viata extinsa;
• Protectie la supraincalzire;
• Duza speciala cu alimentare puternica de oxigen - face combustia completa;
• Protectie de intrerupere pentru a evita scurgerile de gaz;
• Regulator gaz.
Dimensiune racord: 1.5 m
Flux aer : 870 m3/h
Incalzire: 102360 BTU
Interval temperatura de lucru mediu ambiant: -35˚C ÷ 60˚C
Presiune gaz: 0.7 bari
Putere de incalzire: 30 kW
Suprafata incalzita: 100 m2
Timp de utilizare continua: 18 h
Continut colet tunul de caldura pe gaz GPL, 220-240V, 50Hz, 30KW, Detoolz DZ-EI109:
• Tun de caldura pe gaz DZ-EI109;
• Furtun;
• Regulator;
• Manual de instructiuni;
• Cutie de transport.
Specificatii
| Brand | Detoolz |
|---|---|
| Tip motor | YXG-30/50M (IP44) |
| Combustibil | GPL |
| Consum carburant | 2.18 l/h |
| Clasa de protectie | IP24 |
| Dimensiuni | 450x270x400 mm |
| Frecventa Hz | 50 Hz |
| Greutata bruta | 6.8 kg |
| Greutate neta | 5.9 kg |
| Material corp | Metal (0.6 mm) |
| Nivel zgomot | 56 dB |
| Numar bucati bax | 1 |
| Numar bucati set | 1 |
| Tensiune | 220-240 V |
| Tip produs | Tun de caldura |
Intrebari si raspunsuri
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns
