Tunel pentru joaca din nylon
Lungime 50 cm
Diametru 25 cm
Tunel Crunch Pisici 50 cm 4301
Cod produs:
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Jucarii |
| Pentru | Pisici |
| Latime | 1 cm |
| Talie | Mare/ Medie/ Mica |
Descriere
Specificatii
| Brand | Trixie |
|---|---|
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Jucarii |
| Pentru | Pisici |
| Latime | 1 cm |
| Talie | Mare/ Medie/ Mica |
| Culori | Culori diferite |
| Material | nylon |
Intrebari si raspunsuri
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns
