Led Lenser IH6R este o lanternă rezistentă la intemperii conform IPX4 (rezistentă la ploaie), confecționată din PVC + Aluminiu, cu o greutate de 132 grame, ce oferă o lumină uniformă, indiferent de gradul de focalizare. Este ușor de folosit, astfel cu o mână și o singură mișcare, puteți obține o trecere lină de la aproape la departe și toate fazele dintre ele. Lanterna funcționează cu 3 acumulatori AAA NiMH (incluși) sau 3 baterii AAA (R3).
XX LANTERNA CAP LED LENSER IH6R 200LM/3XNI-MH ACUM.
Cod produs:
| Utilizat pentru | Exterior/Interior |
| Greutate | 132 g |
| Utilizare | Pe cap |
| Tip bec | Led |
| Culoare | Galben |
Descriere
Specificatii
| Brand | LEDLENSER |
|---|---|
| Utilizat pentru | Exterior/Interior |
| Greutate | 132 g |
| Utilizare | Pe cap |
| Tip bec | Led |
| Culoare | Galben |
| Baterii necesare | AAA |
| Tip lumina | Rece |
| Tip produs | Lanterna |
| Flux luminos | 200 lm |
| Raza de actiune | 120 m |
| Durata baterie | 40 h |
Intrebari si raspunsuri
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns