Litiera acoperita este o toaleta care ii ofera pisicutei intimitate si minimalizeaza raspandirea mirosului neplacut.
Baza inaltaimpiedica urina si asternutul sa fie imprastiate din tava.
Usita rabatabila din plastic transparent.
Inchizatoare Easy Click.
Material: plastic.
Dimensiuni: 40x40x56 cm
Culoare: visiniu/alb
Trixie Litiera Vico, Cu Capac, 40 x 40 x 56 cm, Visiniu/Alb, 40278
Cod produs:
| Lungime | 56 cm |
| Tip produs | Litiera |
| Inaltime | 40 cm |
| Pentru | Pisici |
| Latime | 40 cm |
Descriere
Specificatii
| Brand | Trixie |
|---|---|
| Lungime | 56 cm |
| Tip produs | Litiera |
| Inaltime | 40 cm |
| Pentru | Pisici |
| Latime | 40 cm |
| Talie | Mare/ Medie/ Mica |
| Imprimeu | simplu |
| Culori | bicolor |
| Material | Plastic |
Intrebari si raspunsuri
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns