Perna Patchwork potrivita pentru caini
Material: microfibra
Husa din poliester
Umplutura din poliester
Baza antiderapanta
Trixie Pernita Patchwork 70 X 50 Cm Albastru
Cod produs:
| Varsta | Toate varstele |
| Model | imprimeu |
| Lungime | 70 cm |
| Pentru | caini si pisici |
| Tip produs | pernita |
Descriere
Specificatii
| Brand | Trixie |
|---|---|
| Varsta | Toate varstele |
| Model | imprimeu |
| Lungime | 70 cm |
| Pentru | caini si pisici |
| Tip produs | pernita |
| Forma | Dreptunghi |
| Dimensiuni | 70 x 50 cm |
| Talie | Mica |
| Culori | multicolor |
| Proprietati material | antiderapant |
| Material | Poliester |
Intrebari si raspunsuri
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns
