Material:Poliester
Umplutura din spuma pentru zona de confort
Umplutura din poliester de 5-8 cm pentru zona marginala
Baza antiderapanta
Dimensiuni: 75 × 60 cm
Culoare: gri
| Varsta | Toate varstele |
| Model | imprimeu |
| Lungime | 75 cm |
| Pentru | caini si pisici |
| Tip produs | pernita |
Material:Poliester
Umplutura din spuma pentru zona de confort
Umplutura din poliester de 5-8 cm pentru zona marginala
Baza antiderapanta
Dimensiuni: 75 × 60 cm
Culoare: gri
| Brand | Trixie |
|---|---|
| Varsta | Toate varstele |
| Model | imprimeu |
| Lungime | 75 cm |
| Pentru | caini si pisici |
| Tip produs | pernita |
| Forma | Dreptunghi |
| Dimensiuni | 75 x 60 cm |
| Talie | Mica |
| Culori | gri |
| Proprietati material | antiderapant |
| Material | Poliester |
Lasa o intrebare si in cel mai scurt timp vei primi un raspuns